sobota, 26 stycznia 2013

Stosik na wolny zimowy czas :)Kochani,
dawno już nie pisałam i w ogóle nie przejawiałam żadnej aktywności, jeżeli chodzi o odwiedzanie waszych blogów i komentowanie recenzji. Jakoś nie mogłam się zebrać w sobie, żeby popracować i przyznaję, trochę się rozleniwiłam w ostatnim czasie. Ale mam nadzieję, że mi wybaczycie, bowiem od dzisiaj wracam do aktywnego blogowania :-)

Przełomem ma być podobno ów stosik, który zebrałam w ostatnim czasie. Troszkę się tego nagromadziło.

Tak więc od góry: 
1. "Bractwo pierścienia" J. R. R. Tolkien - będąc w bibliotece naszła mnie ochota, aby po raz kolejny przeczytać o wędrówce pierścienia :) Ostatnio przeglądając Facebooka natknęłam się na grafikę, która nasunęła mi pewną refleksję akurat w momencie rozpoczęcia trylogii: i po co te 1700 stron? :-)  
2. "Tropiciel" O. S. Card - miły, świąteczny upominek od mojej psiapsióły :) 
3. "Długa ziemia" T. Pratchett - książkę otrzymałam od wydawnictwa Prószyński i S-ka i jestem w trakcie czytania, ale nie zdradzę wam szczegółów, żeby recenzja okazała się niespodzianką :) 
4. "Fałszywy książkę" J. A. Nielsen - egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Egmont.
A tutaj przedstawiam Wam nowo nabytą zakładkę magne-
tyczną :)  

5. "Pretty Little Liars. Kłamczuchy." Sara Shepard - pożyczyłam od koleżanki, gdyż muszę w końcu się dowiedzieć skąd te "ochy" i "achy". 
6. "Reckless. Kamienne ciało" Cornelia Funke - egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Egmont. Urzekła mnie już na wstępie pięknymi, baśniowymi rysunkami. 

Pozdrawiam cieplutko, przepraszam za moje "zamulanie" i obiecuję rehabilitację :) 

14 komentarzy:

 1. Ładny stosik, miłego czytania :) Tolkiena czytałam tylko raz, mam tę wersję z Amberu. O "Tropicielu" to nawet napisałam opinię na blogu, pierwsza książka Carda jaką miałam okazję poznać. Drugą były "Zaginione wrota" ale podobały mi się troszkę mniej. A "Pretty little liars" akurat mnie nie przypadły do gustu. Oglądałam serial (w sumie nadal oglądam, ale tylko z przyzwyczajenia bo już mnie denerwuje) i kiedy wyszły pierwsze części książek kupiłam sobie dwie, a później jeszcze trzy dostałam. Doszłam do wniosku, że to nie dla mnie i teraz rozdaję je w konkursach ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tolkien <3
  Miłego czytania ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie podkradłabym Ci większość książeczek z tego stosiku :)
  Życzę miłej lektury! To jedyne co nam pozostaje w tym okropnym, zimowym czasie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O jezu, jak bardzo ci zazdroszczę tych książek! Szczególnie "Tropiciela" *.* i "Długiej ziemi". Wiesz, właśnie wczoraj skończyłem "Zaginione Wrota" Orsona Scotta Carda i właśnie zamierzałem zacząć pisać recenzję z myślą o pójściu do biblioteki po "Tropiciela" dzisiaj po południu i widzę, że nie tylko ja po niego sięgnę, fajnie ;33 Miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zazdroszczę "Pretty Little Liars", bo sama chciałabym zacząć czytać tę serię. Oglądam serial i jest bardzo wciągający, więc tego samego wymagam od książek.
  Miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnystosik, ale najbardziej podoba misię PLL.
  Życzę miłego czytania! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tropiciela czytałam, fajny :) Długą Ziemię właśnie kończę, a Władcę mogłabym czytać x razy, gdyby tylko nie zalegały mi stosy innych książek. Miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny stosik, sama posiadam Fałszywego księcia i dzisiaj się za niego biorę;)
  Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny stos! Każdą książkę chętnie zabrałabym do swojej biblioteczki, gdybym tylko "Kłamczuch" i Tolkiena już nie miała... Bardzo podobały mi się "Zaginione wrota" Carda, zatem i "Tropiciela" jestem ogromnie ciekawa! Czekam na recenzję, a tymczasem życzę przyjemnej lektury! :))

  OdpowiedzUsuń
 10. Zazdroszczę stosiku, a zwłaszcza PRR cz. 1 oraz "Tropiciela" *.*

  OdpowiedzUsuń
 11. Super stos, miłej lektury - najbardziej jestem ciekawa twojej oceny Fałszywego Księcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Od dawna poluję na pierwszą część PLL, ale już tracę nadzieję na to, iż pojawi się w bibliotece lub na półce którejś z koleżanek. Nie pozostaje mi nic innego, jak uzbieranie pieniędzy i wybranie się do księgarni po swój egzemplarz. A Tobie życzę przyjemnej lektury! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ciekawy stosik :) Miłej lektury

  OdpowiedzUsuń

Drogi gościu!
Skoro odwiedziłeś mojego bloga zostaw po sobie jakiś ślad. Będzie mi bardzo miło :)

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...