Reasumując, pomysł bardzo mi się podoba, a wykonanie mniej. Pewnie i tak mimo, że się nagadałam na tę książkę sięgnę po część trzecią, ale to w jakimś dystansie czasowym, który pozwoli mi trochę ochłonąć :)
wtorek, 3 kwietnia 2012
Kolejna przereklamowana seria dla młodzieży
Reasumując, pomysł bardzo mi się podoba, a wykonanie mniej. Pewnie i tak mimo, że się nagadałam na tę książkę sięgnę po część trzecią, ale to w jakimś dystansie czasowym, który pozwoli mi trochę ochłonąć :)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Ja czytałam pierwszą część i bardzo mi się podobała.;D
OdpowiedzUsuńCzytałam i seria spodobała mi się na tyle, by poznać 4 części. Jak na razie mam dość. :)
OdpowiedzUsuń