wtorek, 23 października 2012

Stosik nr 7 :-)Zbliża się kolejny miesiąc,  co oznacza, że uzbierał się następny stosik :D Tak jakoś się zawsze układa, że w listopadzie i październiku czytam najwięcej książek obyczajowych i miłosnych. W bibliotece poczułam, że mam nieodpartą ochotę na powieści Schmitta, tak więc wypożyczyłam "Małe zbrodnie małżeńskie" oraz "Opowieści o niewidzialnym". Jak już pisałam w poprzednim poście, w mojej biblioteczce pojawiły się 2 nowe pozycje od wydawnictwa Drzewo Babel, a są to: "O chłopcu, który ujarzmił wiatr" (zaczęłam czytać i jak na razie bomba!) oraz "Pisarz rodzinny". Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka z "Tronem Półksiężyca" i jest to jedyna powieść fantasy, którą zamierzam przeczytać w nadchodzącym miesiącu. Książka jest świeżą bułeczką wydawnictwa Prószyński i S-ka, a ja już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła ją w końcu schrupać :-)
Baardzo się cieszę, że powróciłam do czytelniczej formy. Jest mi z tym znowu dobrze i fajnie mieć tę świadomość, że po szkole w domu czekają na ciebie małe literki zapisane na paru kartkach mające moc przenoszenia do innych światów.
Pozdrawiam wszystkich zaczytanych :-) 
Sija  :* 
Nie ma to jak usiąść z książką w ręku, przykryć się cieplutkim
kocem i przenieść się do upalnych, baśniowych krain z kub-
kiem kakaa w ręku w czasie długiego jesiennego wieczoru :-)

7 komentarzy:

 1. Przyznam się, znam tylko autora pierwszej książki od góry:) Niemniej jednak życzę miłej lektury, może po Twojej recenzji coś mi wpadnie w oko!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja słyszałem o pierwszej i drugiej książce. Rozważałem też kupno tej na samym dole :) Jednak teraz poczekam na Twoje recenzje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe pozycje, czekam na opinie, może mnie coś skusi bo żadnej z tych książek nie znam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Małe zbrodnie małżeńskie" mam za sobą, bo moja kumpela miała to na maturze - bardzo ciekawa książka i taka inna:)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. "Opowieści o Niewidzialnym" mam za sobą i najbardziej podobał mi się "Oskar i Pani Róża", a najmniej "Pan Ibrahim i kwiaty Koranu". "Małe zbrodnie małżeńskie" także mam za sobą i bardzo dobrze je wspominam. Natomiast reszty tytułów jeszcze nie czytałam, ale mam ochotę na te wydane przez wyd. Babel.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyjemnej lektury. Ja osobiście mam zamiar przeczytać pierwszą pozycję ; D

  OdpowiedzUsuń

Drogi gościu!
Skoro odwiedziłeś mojego bloga zostaw po sobie jakiś ślad. Będzie mi bardzo miło :)

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...